Praha

[cow_johnson general_width=“635″ general_bgcolor=“#383838″ general_color=“#e2e8ee“]

VÝTVARNÉ INSPIRAČNÍ KURZY

[/cow_johnson] sobotni_kurzy_pro_dospele Inspirační výtvarný kurz pro dospělé je určen všem zájemcům o výtvarné vzdělání. Víkendový kurz kresby a malby představí kombinované výtvarné techniky a je zaměřen na rozvoj kreativity a výtvarné tvorby. Představené techniky malování a kreslení, inspirační zdroje a způsoby zpracování bude možné dále rozvíjet v individuální tvorbě, zařadit do výtvarného portfolia, nebo využít ve výtvarném vzdělávání se studenty základních i středních škol. Každý účastník obdrží závěrečný certifikát o absolvování kurzu. [cow_johnson general_width=“635″ general_bgcolor=“#383838″ general_color=“#e2e8ee“] 4.prosince 2016 – NA TÉMA STROMY                                                     [maxbutton id=“8″] 9:00-12:00, 13:00-17:00, Praha – Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr, 1.700,-Kč [/cow_johnson]

Informace a přihlášky:

tel: 603 220 048 mail: katka@chvilova.cz  

Program kurzů:

– základy realistické kresby – stylizace a abstrakce – seznámení s dějinami umění v návaznosti na představené téma – práce kombinovanými výtvarnými technikami – výtvarná inspirace pro vlastní tvorbu a výuku na školách  

Kurzy jsou určeny:

– dospělým zájemcům o výtvarné vzdělání – začátečníkům i pokročilým, kteří hledají inspiraci pro svou tvorbu – pedagogům a výtvarníkům, kteří pracují s žáky na základních i středních školách – učitelům pracujícím s dětmi předškolního věku – studentům vysokých pedagogických škol – zájemcům, kteří se zabývají různými druhy kreativní činnosti (patchwork, šperk, dekorace, visáž, oděvní a textilní design, arteterapie)  

Podrobné informace o kurzech zde

 

Tým lektorů a reference:

Výuku vedou lektoři Soukromého výtvarného oboru a Výtvarné dílny, aktivní výtvarníci, architekti a designéři s dlouholetou praxí s výukou výtvarného umění a zakladatelé Výukového Festivalu Architektury a Designu,  který se zabívá celorepublikovou přípravou studentů na talentové zkoušky na střední a vysoké umělecké školy.

Jako naprostý amatér, výtvarkou políbený jen na základní škole,  jsem se zúčastnila inspirativního kurzu. Velmi dlouho ve mně dozníval poctivý a profesionální přístup vyučujících, kteří dokáží pomoci, pokud tápete a přitom vás trpělivě vedou k pochopení techniky i daného tématu tak, abyste i vy měli chuť je opakovaně zkoušet, vylepšovat, zkoumat a dostat do ruky i do oka. Po kurzu už víte JAK.
Děkuji.

Lenka Vyvijalová 03/2016 14.3.2016

Více referencí zde

Vřele doporučuji inspirační výtvarné kurzy zejmena pro neaprobované pedagogy výtvarné výchovy i nadšené amatéry hledající ve výtvarné činnosti potřebnou relaxaci. Oceňuji přátelskou atmosféru, vysokou odbornost lektorů a seriózní přístup.

Hana Videnková 03/2015 7.6.2015

Více referencí zde

Byl to můj první inspirační kurz. Dojmy jsou veliké. Jsem překvapená, jak zábavné a inspirativní to může být. Už není cesta zpátky - určitě budu pokračovat. Velký dík lektorce kurzu Kateřině Chvílové. Všem doporučuji.

K.H. 03/2016 13.3.2016

Více referencí zde