Doporučení

Dobrý den, paní Chvílová,

v tomto emailu bych chtěla Vám a paní Hozákové moc poděkovat za vaší dlouholetou přípravu. Nedávno mi přišla zpráva o přijetí na VUT obor Průmyslový design.

Talentová zkouška mi přišla jednoduchá, jelikož jsem se se všemi zadáními ve Vaší přípravě v podobné formě již několikrát setkala (a to i na několikrát větších formátech).
Co se týče prací do portfolia, měla jsem spíše problém výběr zúžit na limit 15 výkresů, než že bych neměla čím portfolio zaplnit. 

Takže ještě jednou moc děkuji a přeji pěkný den.

S pozdravem

Karolina Oblouková 23/5/2023 8.4.2024

Více referencí zde

Dobrý den paní Kocourková,

moc Vám děkuji za vedení Vašeho kurzu. Vždy objevuji, jak jednoduché tvary mohou být obtížné při zpracovávání tématu. Ono se to opravdu nezdá, ale ten, kdo je naprostý laik a maluje si jen tak někde v ateliéru, v nekonečném kurzu, kde si každý maluje, co chce, jak umí a vlastně dochází relaxovat mezi stejné nadšence, má pak hodně problém se popasovat s tak napohled jednoduchými tvary, protože vlastně ani nezdá  teorii, která by mu pak hodně pomohla v jeho další soukromé tvorbě. Podotýkám, že já ji dělám pro radost.

Takže velké díky, děláte to skvěle, srozumitelně a velmi lidsky. 😊 Proto se těším na každou hodinu.

Přeji spoustu tak nadšených a spokojených lidiček s kurzy jako jsem já.:-D

Hezký večer přeji

Věrka Parýzková 26/10/2023 8.4.2024

Více referencí zde

Dobrý den, paní Chvílová,

posílám Vám obrázek jin-jangové malby.

Vaše lekce vedené paní Hanou Kocourkovou jsou pro mne zajímavé a pomáhají mi posunout se od realismu ke stylizaci a abstrakci. Kombinované výtvarné techniky mi otevírají nové možnosti při hledání dalších cest. Moc děkuji a přeji vám všem spoustu výtvarných nápadů.

S pozdravem

Dana Elsterová 24/2/2023 8.4.2024

Více referencí zde

Milá Hanko, Katko a Ondro,

ačkoliv si Vás nesmírně vážím, nemůžu jinak než Vás oslovit křestními jmény, protože jsem si Vaše videa a online kurz zamilovala.🙂😀😀 Moc za vše obrovsky děkuju!!!

I když mám výtvarku vystudovanou jako rozšířený aprobační předmět pro ZŠ, výtvarné techniky roky dělám jen citem. Až s Vámi nabývám pocitu, že se to konečně naučím. Online kurz mi skvěle vyhovuje a těším se vždy na každé pokračování. Děkuju moc Hance, skvěle to vysvětlujete.

Milí moji, obrovské díky za to, co děláte, moc mě to s Vámi baví a pomáhá nejen mě, ale především mým žákům.

Vaše

Daniela Kratinová 17/11/2022 8.4.2024

Více referencí zde

Dobrý den paní Chvílová,

moc Vám děkuji za podrobné hodnocení a rady k zaslané práci. Musím říct, že mě kurz velmi baví. Líbí se mi být po letech v roli žáka a také, že mě to nutí připojovat se pravidelně a udělat si hodinku pro oblíbenou výtvarnou výuku. Vše je přitom pozitivní, inspirativní a v příjemné atmosféře. Také ráda dostávám úkoly, protože opět musím najít čas na nich pracovat.

Děkuji

Iveta Peňasová 16/11/2022 29.1.2023

Více referencí zde

Dobrý den, paní Chvílová. Posílám Vám můj obrázek a dodatečně chci Vám i paní Kocourkové poděkovat za skvělý on-line kurz. Obrázek, který jsem s Vámi malovala, byl můj úplně první v dospěláckém životě. Nikdy jsem se výtvarce nevěnovala, ale s vámi mě to neskutečně bavilo. Moc ráda bych s vámi malovala častěji. Klidně každý týden 2 hodiny. Nešlo by to?

Mějte se moc hezky!

Věra 26/05/2022 29.1.2023

Více referencí zde

Chtěla bych Vám moc poděkovat za neskutečné dva roky přípravy na přijímací zkoušky na vysokou školu. Za ty dva roky jsem se neskutečně zlepšila a naučila plno věcí. Myslím si, že kdybych na kurzy nechodila, moje šance na úspěšné složení přijímacích zkoušek by byla o hodně menší. Jsem velmi ráda, že jsme procvičovali nejen kresebnou část přijímaček, ale také dějiny umění. Moc se mi líbily i kurzy deskriptivní geometrie, které mi výrazně pomohly, jelikož na škole jsme deskriptivu neměli. Oceňuji milý přístup lektorů a jejich schopnost podávání konstruktivní kritiky, která byla velmi důležitá. Výsledkem mojí dvouleté přípravy je potvrzení o přijetí na FA ČVUT, obor Krajinářská architektura.  

Moc Vám děkuji ještě jednou. 🙂

S pozdravem

Tereza Černíková 22/05/2021 29.1.2023

Více referencí zde

Pracuji ve školství již 30 let, ale ještě jsem tak skvělé kurzy neviděla a nezažila. Přístup paní Kocourkové je velmi příjemný, citlivý a hlavně pochopitelný a záživný. Z každé hodiny si odnášíme opravdu mnoho. S dětmi jsme již kreslili i vitráže- stylizace květin. Zvládli to naprosto všichni.

Nyní, i když mám zlomenou ruku, pořád kreslím - naštěstí jsem levák a zlomenou mám pravou 🙂  Od takové práce se nedá odtrhnout. Jsem velmi nadšená, že bude i nadále on-line výuka a kurzy a moc bych se chtěla přihlásit i na další rok.

Paní Chvílová, paní Kocourková, moc vám  děkuji za ty nádherné lekce

Kopřivová Eva 17/05/2021 29.1.2023

Více referencí zde

Dobrý den, právě jsem absolvovala Váš bezvadný online kurz, který mi opravdu hodně dal. Moc jsem se těšila a to předčilo všechna má očekávání.

Máte kurzy udělané opravdu velmi prakticky, srozumitelně, časové bloky jsou dobře nastavené a tak jsem prožila dnešní sobotu víc než ideálně.:-)

Děkuji Vám a vám všem lektorům za potěšení  z práce a malování či kreslení  s akvarelovými pastelkami.

 

Věra Parýzková 13/03/2021 29.1.2023

Více referencí zde

Ráda bych se s Vámi podělila o skvělou zprávu - byla jsem přijata na FA ČVUT hned po prvním kole a následně i na FA VUT! Velmi děkuji za skvělou přípravu, motivaci a podporu celého Vašeho týmu. Za tři roky práce jsem se ohromně výtvarně posunula a také nabyla spoustu znalostí z dějin umění a deskriptivní geometrie. Kurzy FestADu budu všem jen doporučovat!

Laura Lukoszová 29/04/2021 3.5.2021

Více referencí zde

Chtěla bych moc poděkovat za vše, co jste mě během přípravy na přijímací zkoušky naučili. Dostala jsem se jak na FA VUT tak FA ČVUT, dokonce z prvního kola, což je výsledek, který bych na začátku, když jsem k Vám přišla a neuměla prakticky ani stínovat, opravdu nečekala. Jde vidět, že vaše výukové metody opravdu fungují. Hlavně bych chtěla ocenit, jak je výuka všestranná a pokrývá nejen kresebnou část talentové zkoušky, ale například i přípravu na test deskriptivní geometrie a dějin umění. 

Markéta Elbelová 02/08/2020 6.1.2021

Více referencí zde

Všem z FestAdu bych ráda dodatečně poděkovala. Nakonec jsme se dostala jak na architekturu, tak na design v Praze, čehož bych bez vašeho vedení určitě nedosáhla.

Tereza Chybová 01/08/2020 6.1.2021

Více referencí zde

Velmi bych chtěla poděkovat za sobotní Ispirační kurz - Akvarelová pastelka.
 Klobouk dolů všem, co se podíleli na přípravě tohoto kurzu, který probíhal on-line formou.
 Od začátku do konce naprosto skvělé, profesionální vedení. Ještě jednou děkuji!!!

Petra Tománková 15/06/2020 6.1.2021

Více referencí zde

Chtěla jsem Vám poděkovat za obrovskou pomoc, již mi poskytly vaše kurzy v přípravě na vysokou školu. Dostala jsem se nakonec na architekturu do Prahy, Brna i Bratislavy. Z vědomostí, které jsem na kurzech nabyla, budu jistě těžit ještě dlouho. Byly velmi dobře připravené a moc mě bavily.

Adéla Prokopová 10/06/2020 6.1.2021

Více referencí zde

Chtěla bych celému lektorskému týmu poděkovat za krásné a perfektně zpracované online lekce. Máte vše do detailu promyšlené, fantasticky virtuálně komunikujete s malými dětmi a jejich rodiči, no prostě, jsem nadšena.
Pro mě, jako pedagoga, jsou to nádherně zpracované hodiny, ukázka, jak mám dětem jednoduše a logicky vysvětlit, jak co nakreslit, jak je jednoduše seznámit se styly, umělci.
Ještě jednou děkuji, těším se na další lekci.

Jana Faitová 03/05/2020 6.1.2021

Více referencí zde

Nikdy bych neřekla, že on-line kurz může být tak přitažlivý! Víc se u nich soustředím, víc nad tím přemýšlím, rychleji pracuju a hlavně mě silně inspirují. Je to poučné, dokážete vysvětlit  téma a přizpusobit se našim různým schopnostem. Děkuji a držím všem výtvarníkům palce.

Jitka Orságová 02/05/2020 2.5.2020

Více referencí zde

Dobrý den, paní Chvílová,
děkuji Vám za moc krásné vedení naší dcery. Udělala za ty 2 roky u Vás velký pokrok a určitě by chtěla pokračovat dále. Nadchla jste ji pro obor architektura a jsem moc ráda, že má možnost se u Vás rozvíjet.

Hana Řepková 08/2019 14.8.2019

Více referencí zde

Milá paní Chvílová,

chtěla bych Vám i paní Hozákové mockrát poděkovat za pomoc s přípravou na vysokou školu a rady ohledně portfolia. Dostala jsem se do ateliéru Grafického designu ve Zlíně, v Brně jsem skončila těsně pod čarou. Bylo to náročné, ale moc dobrá zkušenost.

14.8.2019

Více referencí zde

Krásně tvořivě strávená sobota, nádherné inspirace, úžasné vedení. Děkuji!

Jana Solanská 02/2019 26.3.2019

Více referencí zde

Děkuji Vám za odborný a lidský přístup. Děkuji za cenné rady. Skvělý tým a inspirace! Určitě se přijedu inspirovat znovu.

M. Štěpánová 01/2019 26.3.2019

Více referencí zde

Začátečníci, najděte odvahu! I ten kdo si o sobě myslí, že je totální „antitalent“, po takovémto kurzu odejde s pocitem „umělce“. Super!

Fabiánová 11/2018 26.3.2019

Více referencí zde

Kurz na téma Keltové mě natolik inspiroval, že jsem nemohla ani spát.... Moc za něj děkuji. Razítka vyrábím už i s vnoučaty.

Jitka Orságová 02/2017 6.2.2017

Více referencí zde

Jako naprostý amatér, výtvarkou políbený jen na základní škole,  jsem se zúčastnila inspirativního kurzu. Velmi dlouho ve mně dozníval poctivý a profesionální přístup vyučujících, kteří dokáží pomoci, pokud tápete a přitom vás trpělivě vedou k pochopení techniky i daného tématu tak, abyste i vy měli chuť je opakovaně zkoušet, vylepšovat, zkoumat a dostat do ruky i do oka. Po kurzu už víte JAK.
Děkuji.

Lenka Vyvijalová 03/2016 14.3.2016

Více referencí zde

Vřele doporučuji nejen inspirační kurzy, ale také výuku Soukromého výtvarného oboru H. Kocourkové. I když jsem úplný začatečník, díla, která pod vedením vyučujících vznikají jsou úžasná. Skvělá škola jak pro dospělé, tak i pro děti.

Romana Mlčáková 03/2016 13.3.2016

Více referencí zde

Byl to můj první inspirační kurz. Dojmy jsou veliké. Jsem překvapená, jak zábavné a inspirativní to může být. Už není cesta zpátky - určitě budu pokračovat. Velký dík lektorce kurzu Kateřině Chvílové. Všem doporučuji.

K.H. 03/2016 13.3.2016

Více referencí zde

Jsem nadšená a velice spokojená. Spoustu informací, různých technik, přátelské prostředí, pohoda, vysoká úroveň. Ráda přijedu na další setkání.

Všem doporučuji!

Irena V., Příbor 02/2015 7.6.2015

Více referencí zde

Kurz splnil mé očekávání, velmi inspirativní, naučila jsem se nové výtvarné techniky. Naučila jsem se dívat jinýma očima na abstrakci a inspirovala jsem se jak a kde hledat inspiraci a náměty pro abstraktní tvorbu.

Lenka 03/2015 7.6.2015

Více referencí zde

Vřele doporučuji inspirační výtvarné kurzy zejmena pro neaprobované pedagogy výtvarné výchovy i nadšené amatéry hledající ve výtvarné činnosti potřebnou relaxaci. Oceňuji přátelskou atmosféru, vysokou odbornost lektorů a seriózní přístup.

Hana Videnková 03/2015 7.6.2015

Více referencí zde

Zúčastnila jsem se inspirativního výtvarného kursu a byla jsem velice překvapená úrovní i náplní.

Byli jsme vedeni k vytvoření obrazů s podrobným návodem a rozmalované obrazy jsme dodělávali doma.

Byli jsme seznámeni s různými technikami malování a celý den kreslení s hodinovou přestávkou na oběd rychle uběhl. Ráda se zase přihlásím na další inspirativní kursy. Přestože jsme malovali prakticky stejné věci,každý obraz  byl zcela jiný,záleželo na vlastní tvořivé činnosti. Všichni účastníci si to velice užili a positivně naladěni se vrátili domů.

MUDr. Dana Špatková 03/2015 7.6.2015

Více referencí zde

Chtěl bych moc poděkovat celému týmu FestAD pod vedením paní Ing. Kocourkové a pana Ing. arch. Hozáka. Díky vám jsem proměnil svou přípravu v přijetí z prvního kola na FA ČVUT Praha a postup k písemným testům na FA VUT Brno. Absolvoval jsem pravidelné hodiny i intenzivní letní kurz FestAD a můžu všem jen a jen doporučit 🙂

Tomáš Strnadel 03/2015 7.6.2015

Více referencí zde

Na Fakultu architektury ČVUT v Praze jsem byla přijata z prvního kola s celkovým počtem 63 bodů, přičemž jsem získala 29 bodů z části kresebné, a 34 bodů z části písemné. FESTAD byl rozhodně tou nejlepší přípravou.

Magda Buzová 02/2015 7.6.2015

Více referencí zde

Díky skvělé přípravě FestADu a zkušených učitelů jsem byla přijata už v 1.kole na Fakultu architektury ČVUT s počtem 57 bodů a rovněž na talentových zkouškách FA BRNO jsem byla úspěšná a postoupila do druhého kola. Tímto bych chtěla všem poděkovat za jejich čas a trpělivost.

Lada Chromelová 02/2015 7.6.2015

Více referencí zde

Dobrý večer, pane Hozák, zvěstuji Vám moje výsledky přijímacích zkoušek. 🙂 Tak v Brně jsem postoupil do 2. kola (214 bodů) a v Praze jsem byl navržen k přijetí bez pohovoru (62 bodů). Podrobněji Vám povykládám ve výtvarce. Hlavně jsem si uvědomil, že je potřeba nepodcenit matiku s deskriptívou 🙂

Šimon Vitásek 01/2015 7.6.2015

Více referencí zde

O přípravný kurz jsem se začala zajímat až na začátku 4. ročníku. Na přípravu je jeden rok rozhodně málo, a proto jsem docela zaostávala. Právě jsem ale úspěšně absolvovala příjmačky na ČVUT FA v Praze. Nebýt FESTADU bych nikdy neměla šanci na úspěch na vysoké škole. Kdybych se měla vrátit do minulosti, určitě bych znovu oslovila FESTAD pro svou odbornost a rozmanitost přípravy.

Tereza Husková 02/2015 7.6.2015

Více referencí zde