reference

7.6.2015

Chtěl bych moc poděkovat celému týmu FestAD pod vedením paní Ing. Kocourkové a pana Ing. arch. Hozáka. Díky vám jsem proměnil svou přípravu v přijetí z prvního kola na FA ČVUT Praha a postup k písemným testům na FA VUT Brno. Absolvoval jsem pravidelné hodiny i intenzivní letní kurz FestAD a můžu všem jen a jen doporučit 🙂

7.6.2015

Zúčastnila jsem se inspirativního výtvarného kursu a byla jsem velice překvapená úrovní i náplní.

Byli jsme vedeni k vytvoření obrazů s podrobným návodem a rozmalované obrazy jsme dodělávali doma.

Byli jsme seznámeni s různými technikami malování a celý den kreslení s hodinovou přestávkou na oběd rychle uběhl. Ráda se zase přihlásím na další inspirativní kursy. Přestože jsme malovali prakticky stejné věci,každý obraz  byl zcela jiný,záleželo na vlastní tvořivé činnosti. Všichni účastníci si to velice užili a positivně naladěni se vrátili domů.

7.6.2015

O přípravný kurz jsem se začala zajímat až na začátku 4. ročníku. Na přípravu je jeden rok rozhodně málo, a proto jsem docela zaostávala. Právě jsem ale úspěšně absolvovala příjmačky na ČVUT FA v Praze. Nebýt FESTADU bych nikdy neměla šanci na úspěch na vysoké škole. Kdybych se měla vrátit do minulosti, určitě bych znovu oslovila FESTAD pro svou odbornost a rozmanitost přípravy.

7.6.2015

Díky skvělé přípravě FestADu a zkušených učitelů jsem byla přijata už v 1.kole na Fakultu architektury ČVUT s počtem 57 bodů a rovněž na talentových zkouškách FA BRNO jsem byla úspěšná a postoupila do druhého kola. Tímto bych chtěla všem poděkovat za jejich čas a trpělivost.

7.6.2015

Na Fakultu architektury ČVUT v Praze jsem byla přijata z prvního kola s celkovým počtem 63 bodů, přičemž jsem získala 29 bodů z části kresebné, a 34 bodů z části písemné. FESTAD byl rozhodně tou nejlepší přípravou.

7.6.2015

Dobrý večer, pane Hozák, zvěstuji Vám moje výsledky přijímacích zkoušek. 🙂 Tak v Brně jsem postoupil do 2. kola (214 bodů) a v Praze jsem byl navržen k přijetí bez pohovoru (62 bodů). Podrobněji Vám povykládám ve výtvarce. Hlavně jsem si uvědomil, že je potřeba nepodcenit matiku s deskriptívou 🙂