Malujeme ulici a město suchým pastelem

Zachyťte atmosféru ulice a vdechněte jí život suchým pastelem.

 

Se suchým pastelem vaše kresby ožijí. V okamžiku vytvoříte dokonalou plochu, dodáte jí charakter malby i rukopis, světlo a stín, vytvoříte přechody a atmosféru.

 

Udělejte si radost, naučte se skicovat město a vyjádřit prostor v perspektivě. Inspirujte se na svých procházkách, na dovolené nebo v pohodlí domova u pracovního stolu.

„Kdo se bojí, nesmí do města“ aneb se znalostí perspektivy se bát nemusíte
Inspirace je všude kolem nás – jak ji však přenést na papír? V případě kresby budov, kostelů a kostelíků, malebných ulic i uliček plných života nebo venkovské architektury platí prostá rada – zvládnout perspektivu. Naučíme Vás během jediného dne:

  • jak nakreslit ulici a kostel v perspektivě
  • jak přenést inspiraci na formát
  • jak postupovat krok za krokem a dokončit hotový obraz

Rychlost a preciznost – dvě tváře suchého pastelu
Suchý pastel můžete využít nejenom pro rychlé a uvolněné skicování, ale také pro dotaženou a precizní malbu. Snadné vytváření ploch Vám umožní zpracovat i větší formáty a rukopis dodá dílu osobitost. Záleží jen na Vás, jakou cestu si zvolíte.

Objevte svůj vlastní styl – mazat či nemazat? To je oč tu běží
Otázka zní jinak: Kreslit či malovat? Suchý pastel Vám umožní oba přístupy – kresbu i malbu a jejich vzájemnou kombinaci. Ukážeme Vám, jak s nimi správně pracovat. Sami si tak najdete svůj osobitý styl a výraz.
 
Jak zachytit atmosféru – suchý pastel Vás zcela pohltí
Jakmile ovládnete správné postupy kresby a malby, objevíte nekonečné množství barevných kombinací vznikajících vrstvením a překrýváním odstínů. Vytvořit barevnou atmosféru nebylo nikdy snazší.
 
sobotní kurz
Online
Cena:

Doporučení studentů