Inspirační kurz – Akvarelové pastelky

Ovládněte akvarelové pastelky a naučte se vytvořit vlastní obraz s námětem květin

 

Akvarelové pastelky si zamilujete. Je to dostupná technika s rychlými a působivými výsledky. Představíme Vám ji za jeden den, ale zůstane ve vaší tvorbě už nastálo.

Proměňte běžnou kresbu pastelkami v dokonalou akvarelovou malbu.
K tomu abyste to dokázali Vám postačí jen obyčejná voda – během okamžiku můžete svůj výkres posunout o úroveň výš. Nebo jej naopak celý zmáčet a začínat opět znova. Naučte se s námi, jak se vyhnout úskalím a dokázat s akvarelovými pastelkami divy.

Správný postup je opačný postup
Věděli jste, že v kresbě a malbě akvarelovými pastelkami se dělá mnoho postupů opačně, než v běžných krycích technikách? Naučíme Vás krok za krokem všechny postupy tak, abyste dosahovali skvělých výsledků a vyvarovali se nejběžnějších chyb a omylů.

Trik není v pomůckách, ale ve správném postupu
Všechny techniky i metody s námi zvládnete běžnými výtvarnými pomůckami a z pohodlí domova. Pro účast není potřeba žádné výjimečné vybavení. Stačí akvarelové pastelky libovolné značky a kulatý štětec s přírodním vlasem.
 
Navrhnete si svůj vlastní obraz
Naučíme Vás autorsky tvořit a to je mnohem cennější, než náměty pouze obkreslovat. Jakmile si vysvětlíme základy techniky, perspektivy, stínování a kresby květu v objemu i detailu, naučíme se tvorbu vlastních originálních kompozic.
 
sobotní kurz
Online
Cena:

Doporučení studentů