KURZY

NOVINKY

REFERENCE

Adéla Prokopová

Chtěla jsem Vám poděkovat za obrovskou pomoc, již mi poskytly vaše kurzy v přípravě na vysokou školu. Dostala jsem se nakonec na architekturu do Prahy, Brna i Bratislavy. Z vědomostí, které jsem na kurzech nabyla, budu jistě těžit ještě dlouho. Byly velmi dobře připravené a moc mě bavily.

12.6.2020

<<
>>

VÝTVARNÉ INSPIRAČNÍ KURZY

sobotni_kurzy_pro_dospele

Inspirační výtvarný kurz pro dospělé je určen všem zájemcům o výtvarné vzdělání. Víkendový kurz kresby a malby představí kombinované výtvarné techniky a je zaměřen na rozvoj kreativity a výtvarné tvorby. Představené techniky malování a kreslení, inspirační zdroje a způsoby zpracování bude možné dále rozvíjet v individuální tvorbě, zařadit do výtvarného portfolia, nebo využít ve výtvarném vzdělávání se studenty základních i středních škol. Každý účastník obdrží závěrečný certifikát o absolvování kurzu.

4.prosince 2016 – NA TÉMA STROMY                                                     přihlásit se

9:00-12:00, 13:00-17:00, Praha – Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr, 1.700,-Kč


Informace a přihlášky:

tel: 603 220 048
mail: katka@chvilova.cz

 

Program kurzů:

– základy realistické kresby

– stylizace a abstrakce

– seznámení s dějinami umění v návaznosti na představené téma

– práce kombinovanými výtvarnými technikami

– výtvarná inspirace pro vlastní tvorbu a výuku na školách

 

Kurzy jsou určeny:

– dospělým zájemcům o výtvarné vzdělání

– začátečníkům i pokročilým, kteří hledají inspiraci pro svou tvorbu

– pedagogům a výtvarníkům, kteří pracují s žáky na základních i středních školách

– učitelům pracujícím s dětmi předškolního věku

– studentům vysokých pedagogických škol

– zájemcům, kteří se zabývají různými druhy kreativní činnosti

(patchwork, šperk, dekorace, visáž, oděvní a textilní design, arteterapie)

 

Podrobné informace o kurzech zde

 

Tým lektorů a reference:

Výuku vedou lektoři Soukromého výtvarného oboru a Výtvarné dílny, aktivní výtvarníci, architekti a designéři s dlouholetou praxí s výukou výtvarného umění a zakladatelé Výukového Festivalu Architektury a Designu,  který se zabívá celorepublikovou přípravou studentů na talentové zkoušky na střední a vysoké umělecké školy.

Lenka Vyvijalová
14.3.2016

Jako naprostý amatér, výtvarkou políbený jen na základní škole,  jsem se zúčastnila inspirativního kurzu. Velmi dlouho ve mně dozníval poctivý a profesionální přístup vyučujících, kteří dokáží pomoci, pokud tápete a přitom vás trpělivě vedou k pochopení techniky i daného tématu tak, abyste i vy měli chuť je opakovaně zkoušet, vylepšovat, zkoumat a dostat do ruky i do oka. Po kurzu už víte JAK.
Děkuji.

Hana Videnková
7.6.2015

Vřele doporučuji inspirační výtvarné kurzy zejmena pro neaprobované pedagogy výtvarné výchovy i nadšené amatéry hledající ve výtvarné činnosti potřebnou relaxaci. Oceňuji přátelskou atmosféru, vysokou odbornost lektorů a seriózní přístup.

K.H.
13.3.2016

Byl to můj první inspirační kurz. Dojmy jsou veliké. Jsem překvapená, jak zábavné a inspirativní to může být. Už není cesta zpátky - určitě budu pokračovat. Velký dík lektorce kurzu Kateřině Chvílové. Všem doporučuji.