KURZY
NOVINKY
REFERENCE

Adéla Prokopová

Chtěla jsem Vám poděkovat za obrovskou pomoc, již mi poskytly vaše kurzy v přípravě na vysokou školu. Dostala jsem se nakonec na architekturu do Prahy, Brna i Bratislavy. Z vědomostí, které jsem na kurzech nabyla, budu jistě těžit ještě dlouho. Byly velmi dobře připravené a moc mě bavily.

12.6.2020

<<
>>

Malujte s námi on-line

Výtvarný inspirační kurz Akvarelové pastelky on-line

Na dalším ze sobotních Výtvarných inspiračních kurzů se budeme věnovat úžasné výtvarné technice akvarelových pastelek, které jsou základem pro kresbu a malbu pastelem, akvarelem, akrylem, olejem atd.
Přidejte se k nám z pohodlí domova a užijte si kreativní sobotu věnovanou tvoření a výtvarnému umění.

 

Připojte se k naší pravidelné on-line výuce

Ukázkovou lekci si můžete zdarma vyzkoušet zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sledujte náš youtube kanál VÝTVARNÁ VÝUKA

staňte se našimi odběrateli a nepropásněte nejnovější výuková videa

MUDr. Dana Špatková
31.5.2020

Dne 16.5.2020 jsem se zúčastnila on line inspiračního kurzu  -Květiny malované akvarelovými pastelkami. Inspirační kurz byl skvěle zorganisován, s přesnými popisy malby. Přitom všem dával možnost vlastního vyjádření námětu. Hodně jsem se naučila a těším se na další inspirační kurz. Kurz byl perfektní!


E. Řepková
30.5.2020

Moc se mi líbilo, jak byla provedena výuka na dálku, velmi ráda kreslím pastelkami a Vaše nápady na obrazy mě opravdu nadchly! Online výuka byla naprosto skvělá.


Jana Faitová
3.5.2020

Chtěla bych celému lektorskému týmu poděkovat za krásné a perfektně zpracované lekce. Máte vše do detailu promyšlené, fantasticky virtuálně komunikujete s malými dětmi a jejich rodiči, no prostě, jsem nadšena.
Pro mě, jako pedagoga, jsou to nádherně zpracované hodiny, ukázka, jak mám dětem jednoduše a logicky vysvětlit, jak co nakreslit, jak je jednoduše seznámit se styly, umělci. Ještě jednou děkuji.


Jitka Orságová
2.5.2020

Nikdy bych neřekla, že on-line kurz může být tak přitažlivý! Víc se u nich soustředím, víc nad tím přemýšlím, rychleji pracuju a hlavně mě silně inspirují. Je to poučné, dokážete vysvětlit  téma a přizpusobit se našim různým schopnostem. Děkuji a držím všem výtvarníkům palce.