KURZY
NÁSTĚNKA
REFERENCE

Kurz na téma Keltové mě natolik inspiroval, že jsem nemohla ani spát.... Moc za něj děkuji. Razítka vyrábím už i s vnoučaty.

02/2017 

<< Prev
Next >>

Výstavy Výtvarné výuky v Ostravě, Rožnově pod Radhoštěm a Valašském Meziříčí

Srdečně Vás zveme na výstavy k ukončení školního roku 2017/18

Vernisáž výstavy Výtvarné dílny Kateřiny Chvílové proběhne ve středu 6. června 2018 od 17:30 hodin v Domě kultury Akord v Ostravě-Zábřehu.

Vernisáž výstavý výtvarných prací žáků Výtvarné dílny Ondřeje Hozáka proběhne v rámci akce „Vítání léta“ v neděli 17. června 2018 od 16.00 v Relaxačním centru SALZA v Zašové.

Vernisáž výstavy PORTRÉTY  Soukromého výtvarného oboru Hany Kocourkové proběhne v sobotu 23. Června 2018 v 9:00 v Galerii Penzionu Magnolie ve Valašském Meziříčí a výstava potrvá do října. Na vernisáži zahrají žáci Soukromého hudebního oboru Jana Šoltise (www.hudebnivyuka.cz)

Na výstavách lze kromě obrázků, které vznikaly v rámci pravidelné výuky a tvořily je děti i dospělí žáci, zhlédnout také ukázky prací studentů, kteří se připravují na umělecké školy. Zároveň se návštěvníci seznámí s portfoliem letního výukového festivalu FestAD (www.festad.cz), kde se již 10 let studenti z celé České Republiky intenzivně připravují k talentovým zkouškám na vysoké a střední školy uměleckého zaměření (architektura, design, grafický design, zahradní architektura, výtvarná pedagogika, dějiny umění, malba…)